Hakkımızda

Yaman Bıçak Kamp Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hikayemiz; ilkeleri olan, doğaya saygılı bir ekibin heyecanları ve hayalleri sonucu, tutku ve tasarımın birleşmesi ile ortaya çıkmıştır. Atalarımızdan 1997’de Denizli'nin Serinhisar İlçesine bağlı Yatağan Mahallesinde devraldığımız bayrağı kurumsallaşarak günümüz teknolojisi ile harmanladık. 2020’de “outdoor” ve “camping” üzerine ürünlerimizi tasarlamaya başladık.

Denizli Merkezde bulunan imalathanemizde, uzman kadromuzla 3D olarak tasarladığımız av bıçakları, palalar, baltalar, kılıçlar vb. outdoor ve camping ürünleri üretimine devam etmekte ve yurtiçi satışlarına ilave olarak, dünya genelinde de şu ana kadar 105 ülkeye ihracat gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Birinci önceliğimiz “inovasyon” ile kalitemizi artırarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktır. Görevimiz, makul bir fiyata iyi görünen ve harika performans gösteren orijinal ürünler yapmaktır. Yaman Bıçak Kamp Malzemelerinde her zaman aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ürünler bulacaksınız.

Arkasında yıllar süren deneyim ve işçilik olan pazara sunduğumuz her ürün özenle tarafımızdan tasarlanmış ve amacına uygun kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Geniş seçeneklere ilaveten müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için ürün üzerine yazı yazma gibi çeşitli özelleştirmelere de olanak tanımaktayız.

İster tarafımızdan tasarlanmış ve üretilmiş bir ürün satın alıyor, ister kendi şaheserinizi yaratıyor olun, kesin olan bir şey var; her Yaman Bıçak Kamp Malzemeleri ürününün arkasında bir hatıra vardır. İşimizin arkasındayız.